Бізнес і попкорн – Е6 – Маркетинг з-під пальця музи: Анастасія Маркова

Release Date:

Поліна Дудченко продовжує розвивати власну справу в прямому етері. З кожним епізодом реаліті-подкасту «Бізнес і попкорн» її кав’ярня Prostir Coffee та крамниця крафтових українських продуктів «Спільне» підсилюються в різних бізнес-аспектах. Шостий епізод – про маркетинг, який донесе цінність того, що ви робите до аудиторії, для якої ви це робите. Експерткою у створенні бренду та його комунікації є Анастасія Маркова, яка очолювала стратегічний відділ у Banda, а також працювала з Приватом, Моно, Пром, OLX, GoodWine та іншими масштабними гравцями українського ринку.

Що має бути першим: продукт чи бренд? Як зрозуміти свого клієнта та його інтереси? Чому не варто витрачати всі гроші світу на рекламу? У чому підприємець має розібратись самостійно, а для чого потрібно збирати команду? Ярослав Назар відповідальний за влучні питання та мудрі підсумки. Будуємо успішну власну справу на SoundCloud, Spotify, Apple та Google Podcasts, а також на YouTube-каналі Промприладу.

Подкаст створюють Radio SKOVORODA та Фонд Промприлад за підтримки Державного департаменту США. Думки, результати та висновки, висловлені тут, належать авторам і не обов’язково відображають позицію Державного департаменту США.

Бізнес і попкорн – Е6 – Маркетинг з-під пальця музи: Анастасія Маркова

Title
Radio SKOVORODA
Copyright
Release Date

flashback