רינת: "אהבה בדרך" - סיפורים על יצירת זוגיות

Release Date:

במסגרת הניסיונות לייצר איזושהי שגרה, החלטתי להוציא פרק שהוקלט חודש לפני שהחיים השתנו... מקווה שייתן קצת נחמה בימים הקשים האלה. שולחת חיבוק וחיזוקים לכל המאזינות והמאזינים היקרים.
כמה מילים על הפרק:  
לקראת גיל 35 רינת טסה להודו. המספר הזה הציק לה. "האם אני יכולה ליצור זוגיות משמעותית בגיל הזה?"... השאלה הזו עוררה את סקרנותה וגרמה לה לשבת לכתוב תובנות. לימים, המילים האלה הפכו לפתיח של הספר שלה.
ברינת המהממת נתקלתי בפייסבוק, היא העלתה פוסט בו סיפרה על הספר שכתבה "אהבה בדרך". ספר שמספר את סיפורן של 21 נשים שחשבו שכבר לא יהיו בקשר זוגי, אבל גילו אחרת. לא יכולתי להתעלם מקווי הדימיון בין הספר לפודקאסט וכתבתי לה הודעה. אחרי שקראתי את הספר (ונהנתי מאוד!), הרגשתי שהוא והפודקאסט  – אחים הם, יש להם את אותה שליחות בעולם. רינת כתבה את הספר כי רצתה לשמוע סיפורים שיוכיחו לה שזוגיות קרובה ומיטיבה אפשר ליצור הרבה אחרי שלב המסגרות המקובלות. ואני יצרתי את הפודקאסט בדיוק מאותה סיבה – רציתי להדהד את הסיפורים האלה הלאה, שיפגשו נשים וגברים שימצאו בהם ערך, אולי איזו תובנה או כלי. בעיקר לעזור להחזיק את התקווה.
מוזמנות ומוזמנים להאזין לשיחה על תהליך יצירה. ניסיון לזהות האם יש משהו משותף לנשים וגברים שיצרו זוגיות בגיל מאוחר, ומה איפשר להם לעשות את זה? שיחה על אתגרים, על פחדים, על אמונות מגבילות וסיפורים שיש לנו על עצמנו. על התמסרות, על שאילת שאלות. על אופטימיות ואמונה. שזה בדיוק מה שאנחנו צריכות וצריכים עכשיו.
תודה לרינת היקרה שהסקרנות האינסופית שלה עוררה בי השראה רבה. מקווה שתפגוש גם אתכן.ם במקום הזה. נשמח לשמוע מה חשבתם.ו על הפרק.

ליצירת קשר עם רינת:
פייסבוק: https://www.facebook.com/rinat.spivak
לרכישת הספר: https://www.e-vrit.co.il/Product/27513/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94_%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A
זמין לרכישה גם בכל חנויות הספרים.
 
ליטל רוטמן – ליצירת קשר / לקבלת עדכונים על
הרצאות ופעילויות:
https://linktr.ee/litalrotman

האזנה נעימה! 😊

רינת: "אהבה בדרך" - סיפורים על יצירת זוגיות

Title
Match-Point - מרווקות לזוגיות
Copyright
Release Date

flashback