Hokej bez červené (121. díl): Jak by se měl změnit proces posuzování sporných gólových situací?

Release Date:

Semifinálová série mezi Spartou a Třincem se zapsala do extraligové historie nejen nevídaným obratem, ale také počtem trenérských výzev. Jak byly týmy úspěšné a jaká úskalí skýtá celý proces u videa? Podcast Hokej bez červené s šéfkomentátorem ČT sport Robertem Zárubou rozebírá také zkoumání vyšších trestů nebo vysoký počet gólů v závěrečných minutách zápasů. Téma připravil a uvádí Tomáš Řanda z webu ctsport.cz.–––––I. část: Problematika procesu kontroly gólových situací na videu a otázka trenérské výzvy (0:00).II. část: První využití videa v domácí soutěži (25:35).III. část: (Ne)kontrola vyšších trestů a góly v posledních minutách napínavé série (33:55).IV. část: Dotazy posluchačů – délka zkoumání videozáznamu, mikroporty rozhodčích a vsetínský stadion (44:00).V. část: Top pět nejzásadnějších momentů semifinálové série Sparta – Třinec (51:28). Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.